דרופס

My Business

רישום העסק לגוגל

seo

קידום אורגניבגוגל

Google Ads

פרסום ממומן בגוגל

Google AdSense

פרסום ברשת התוכן

רישום העסק לגוגל

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול בעולם וזה אומר 40,000 חיפושים בשניה , 3.5 מיליארד חיפושים ביום , 1.25 טרליון חיפושים בשנה ועל זה נאמר אם אתה לא שם אתה לא קיים.  גוגל מציעים מגוון שירותים לקידום העסק בפוסט זה נתחיל מרישום העסק לגוגל. מה זה רישום העסק לגוגל ומה הוא כולל:

דף עסקי בגוגל שאמור לסייע לכם להגיע אליו ולחשוף את העסק ללקוחות נוספים. בדף ניתן לעדכן שם העסק, כתובת, מיקוד, תמונות, קטעי וידאו, מלל, אתר אינטרנט ופרטים ליצירת קשר כמו טלפון, אימייל, השארת פרטים, ביקורות והמלצות. ככל שיהיה יותר פרטים ליצירת קשר יהיה יותר קל ללקוח ליצור איתנו קשר.

גוגל מפות – חשוב לשים לב למיקום של העסק, כלומר אם הוא נקודתי שלקוחות מגיעים אליו כמון קונדיטוריה, מכולת או אטליז לעומת עסקים שמספקים שירות בבית הלקוח כמו טכנאי גז, חשמלאי או אינסטלטור שאז לא רושמים כתובת אלא אזור.

ביקורות והמלצות– ככל שיש יותר ביקורות חיוביות, ככה גוגל תסרוק את הדף העסקי בצורה חיובית יותר והסיכוי שלקוחות יצרו קשר עם בית העסק היא יותר גבוהה.

בקטגוריות של גוגל אין את כל הקטגוריות הממוקדות ולכן בכותרת העסק ניתן לרשום את התחום עיסוק הממוקד לדוג': חשמל לתעשייה ולא חשמלאי. מה שיעזור לכם בחיפושים בגוגל ולא רק לפי שם. ככל שתעדכנו יותר מידע, אתם תיחשבו כאמינים יותר בעיני גוגל וגם תספקו לגולש דף צבעוני, מושך יותר ומזמין יותר.

תהליך הרישום לוקח כשבועיים, חשוב לציין הרישום הוא רק ההתחלה, על מנת להופיע במיקומים טובים יש לקדם את הדף העיסקי. 


צריכה עזרה? השאירו פרטים ונעשה זאת במקומכם.

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם