דרופס

פרסום בפייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית בין החזקות בעולם, בין אם אתה חברה ענקית או חנות מקומית חשוב להקים דף עסקי. פייסבוק כרשת חברתית יש השפעה עיקרית על מוצרים ומותגים וכתוצאה מכך על התנהגות הצרכן.
היום בעידן הרשתות החברתיות, ניתן להשיג מידע על כל עסק בקלילות ובינינו מי לא בודק פעם או פעמיים לפני שאנחנו מבצעים רכישה?

בעבר פייסבוק הייתה מקדמת הרבה פוסטים חינמיים, עם הזמן פייסבוק הבין את הפוטנציאל פרסום שיש בו ונהפך למקום פרסום בתשלום בין החזקים באינטרנט. עם הזמן הפרסומים החינמיים קיבלו מקום פחות משמעותי והקידום הממומן התחיל להיות חלק בלתי נפרד בזירת הפרסום.
חשוב שתבינו, פייסבוק היא חברה רווחית ומטרתה להגדיל את כמות ההכנסות שלה- מתבצע לפי הממומן.

לעומת גוגל, לפייסבוק יש יתרון ענק מבחינת מידע, הם יודעים הרבה יותר עלינו כגולשים ועל ההתנהגות הצרכנית שלנו. באלו גילאים, מין, מיקום, תחומי עניין, נתונים דמוגרפיים ועוד.
אנחנו כמפרסמים יכולים להשתמש במידע הזה ול"טרגט" את פלח הלקוחות שרלוונטיים אלינו לעסק. כך שאם אנחנו מבצעים טירגוט נכון, אנו יכולים להגיע לכמות לקוחות גדולה ברמת תקציב נמוכה.

אנו נסביר בקצרה מה ההבדל בין סוגי הקידום בפייסבוק.

קידום אורגני בפייסבוק– נוכחות אינטרנטית.
לכל לקוח שמעוניין לחשוף את העסק שלו ללקוחות בחינם צריך להקים דף עסקי שמספר על העסק, תמונות, המלצות, פוסטים ועוד.
מטבענו, אנחנו נעדיף שירות/מוצר שאנחנו מחפשים או שאנחנו מגיעים אליו מרצוננו, ככל שיש יותר עוקבים והם יותר פעילים, לייקים, תמונות, תגובות הסיכוי שהפוסטים יופיעו בעדכונים של החברים של העוקבים היא גדולה יותר.
כמובן, שלעסק יש יותר סיכוי למכור את המוצר/שירות כאשר יש הרבה לייקים, המלצות חיוביות ושיתופים.

קידום ממומן– בתשלום ישנם כמה סוגי קידום, נפרט בקצרה עליהם:
Boost Post– הקידום הבסיסי ביותר, קידום הפוסט לפי הכפתור שמופיע בתחתית המודעה כדי שהפוסט (תמונה, סרטון וכו') ייחשף לכמה שיותר אנשים. בשיטה זו אין אפשרות לבצע טירגוט ולכן שיטה זו פחות יעילה.

Ads Manager– יצירת מודעת פרסום על פי המרה שאותה ניתן לקדם לאחר שביצענו טירגוט. כלומר, פילוח לפי טווח גילאים, מין, מיקום, תחומי עניין, רכישות קודמות ועוד. ההמרה תהיה לחיוג, השארתה פרטים, מעורבות וכו'. כך שרק אם הגולש שראה את המודעה הקליק יתבצע חיוב.

Custom Audience– רשימה תפוצה שמותאמת אישית למפרסם. המפרסם בונה רשימה של אנשי קשר שרק להם יופיעו המודעות.

Retargeting– כלי שנועד לסגור עסקאות מלקוחות פוטנציאליים שכבר ביקרו באתר ולא רכשו מוצר/שירות. הכלי הזה שולח להם הנחה/מבצע שמותאם אישית לגולש כדי שיבצע את העסקה.

ChatBots– צ'אט שאמור להעניק מענה ראשוני ללקוח ולהוות תחליף למענה אנושי. שירות הרבה יותר מהיר ללקוח ועזרה לעסק להתנהל במצב שיש כמות פניות גדולה.

חשבון שכל עסק יתאים את הקידום שמתאים לו ולעסק שלו, לשלב ביניהם וליצור יחס המרות גבוה.

מעוניין בשיווק ופרסום מקצועי בפייסבוק ?

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם