דרופס

פרסום באינסטגרם

האינסטגרם היא רשת חברתית שבה ניתן לפרסם ולשתף תמונות וסרטונים שאותן ניתן לעצב עם אפליקציות מיועדות, פילטרים מובנים ועוד. לפני שנסביר על דרכי הקידום, נסביר על כמה ביטויים שאולי נשמעים לנו קצת מוזר.

"האשטאג" – ביטוי שמסמן ה- # שאיתו אתה מתייג את התמונה בנושא מסוים או תחביב כך שיהיה יותר קל למצוא אותך לפי התגיות האלו. ניתן גם להוסיף מיקום- כך שיידעו היכן אתם בכל רגע.

"סטורי" – תכנים שהעלינו שנמחקים אחרי 24 שעות. סוג של קובץ – תמונה או סרטון שהוא קצת אחר ממה שאנו מעלים בדרך כלל. מראה שהפרופיל חי, שאתם קיימים ושאתם מעדכנים מה קורה עם העסק.
ככל שאתם מעדכנים יותר, החשיפה לעסק גדלה והעוקבים גדלים.

לבעלי עסקים שמעוניינים ליצור כמות לייקים גבוהה יותר וכמות עוקבים גבוהה יותר יש צורך לקדם את העסק, אז איך מתחילים?

כמו שציינו בשאר המאמרים ישנן 2 דרכים לקדם את העסק בעסק באינסטגרם. הראשונה באופן אורגני והשניה ממומן.

הקידום האורגני – קידום ברשת החברתית ללא עלות כספית, מתבצע בעיקר דרך העלאת תמונה, פוסטים, תגיות ושיתופים וכמובן דרך הסטורי.
נתחיל מזה שאינסטגרם מעוניינת שכמה שיותר אנשים יישארו באפליקצייה כמה שיותר זמן. ככה שככל שהפוסטים שלכם יהיו יותר מעניינים, אינסטגרם יקדם אותם יותר. כלומר, ככל שהפוסט הועלה בזמן קצר ויש יותר מעורבות ככה אינסטגרם יקדם אותו יותר.
כאשר אנו מעלים סטורי, לא רק העוקבים שלנו יכולים לראות אותו אלא גם אנשים אחרים שלא ברשימת העוקבים שלנו יכולים לראות אותו.
כשיש לנו מעל ל10,000 עוקבים יש אפשרות לשים קישור יוצא לאתר שלנו, מה שמגדיל את הסיכויים למכירה. אם אנחנו מקדמים מוצר מסוים, אנו יכולים לחסום את המתחרים שלנו כך שלא ייחשפו למבצע המיוחד שהעליתם. יש אפשרות לחסום משתמשים שלא ייחשפו לתכנים שלנו.

קידום ממומן– קידום פרופיל או מותג.
מגדירים את פלח הלקוחות, זמן הקידום, תקציב ומטרת הפרסום.
לרוב המטרות הן הגדלת התנועה לאתר, כמות צפיות גדולה ועוד.
חשוב לבדוק את את הקמפיין ב- View insights ולנסות לשפר אותו ככה שיניב מקסימום תוצאות במינימום עלויות. כמובן שגם ניתן לעצור אותו בכל רגע נתון.

לכל עזרה, צרו עימנו קשר ונשמח לסייע.

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם