דרופס

מדריך לפתיחת דף עסקי בפייסבוק

היום עם התפתחות הרשתות החברתיות, כבעל עסק יש צורך עז לחשוף את העסק שלך לפוטנציאל הלקוחות הענק שיש באינטרנט, במאמר זה נעסוק בדף פייסבוק עסקי.

אז איך מקימים דף עסקי?

השלב הראשון– אנו נראה 6 ריבועים כאשר כל אחד מסמן משהו אחר.
– עסק מקומי.
– ארגון, חברה או מוסד.
– מותג או מוצר.
– זמר, להקה או יוצר.
– בידור
– מטרה או קהילה.

כל ריבוע יש משהו שמאפיין אתכם יותר. לדוגמא' עסק מקומי – חנות פרחים, סופרמרקט, חומרי בניין ועוד. ארגון – עמותות או מוסדות פרטיים להשכלה ועוד..
כמובן שישנם עוד פרמטרים שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים את הריבוע שמאפיין את העסק שלך לדוג' אודות העסק, שעות פעילות, כתובת, מחירים, מוצרים ועוד.

השלב השני– השלמת פרטים נוספים.
בשלב השני יש להוסיף תמונת פרופיל, תמונת נושא ואודות על העסק.
בעת הקמת הדף העסקי פייסבוק ממליץ בכל שלב על הוספת פרטים, חשוב מאוד לא לדלג על השלבים הללו ויש למלא את כל הפרטים כך שמי שיחפש את התחום עיסוק שלך וייחשף ליותר מידע על העסק, הדף ישדר יותר אמינות אצל הלקוח ויגדיל את הסיכוי שלו לפנות דווקא אליך.

השלב השלישי– ניהול הדף העסקי
הוספת מידע מורחב על העסק, אודות בפירוט יתר, דרכים ליצירת קשר, הנעה לפעולה ועוד.
התראות- קבלת התראות בכל הנוגע לדף העסקי שלך החל מתגובות, לייקים ושיתופים.
בנוסף, בהגדרות תוכלו להוסיף עוד משתמשים שיוגדרו כמנהלים שאמורים לסייע לכם לקדם את הדף העסקי, החל מפרסום, קידום, שיווק ועוד.

השלב הרביעי– פוסטים לפרסום בדף העסקי
ישנם כמה סוגי פוסטים לקידום בדף העסקי לדוג': פוסט עם טקסט, תמונה עם טקסט, וידאו עם טקסט, קישורים, יצירת אירועים, יצירת קשר באמצעות לחצן לפעולה (כפתור שמוביל לחיוג או לאימייל), צ'ק אין ועוד.

השלב החמישי– ניטור ומעקב.
כמו כל קמפיין, חשוב לעקוב אחר הפעילות העסקית של הדף, מה עשינו במהלך השבוע, מה גרם לנו לייצר יותר תנועה, האם הפעילויות בדף הם מאנשים רלוונטיים? איך למקד את זה לפלח הלקוחות שרלוונטיים אליך ועוד הרבה.

אם אתם מעוניינים לקרוא על קידום בפייסבוק, כתבנו מאמר שלם על קידום בפייסבוק אתם מוזמנים להיכנס.

מקווים שהמדריך לפתיחת דף פייסבוק עסקי עזר לכם והפך את הדברים לפשוטים יותר.