דרופס

בניית אתרים

בניית אתרים

אתר אינטרנט

 

אתר שייעודי לתחום העיסוק של העסק ומטרתו להציג את התוצר הסופי של המוצר או שירות שהעסק משווק. בדרך כלל אתר מורכב מאוסף של דפים שכולם "יושבים" תחת אותו שרת. ישנם 2 סוגים עיקריים של אתרים שהם אתרים תדמיתיים ומכירתיים. במאמר הזה אנחנו נראה בקצרה מה ההבדל בין השניים. מטרתם של שני האתרים הוא לייצר "המרות" לטלפונים או ללידים.

אתר תדמיתי

סוג של כרטיס עסקי דיגיטלי באינטרנט המורכב ממספר עמודים (בדר"כ 5), שמטרתו לספר ולהציג את המוצר או השירות שהעסק מעניק ללקוחות. באתר תדמיתי יש בעיקר מידע על העסק כגון: אודות, תמונות, מוצרים, שירותים וצור קשר. במסגרת בניית האתר חשוב לנו להראות את הייחודיות שלכם ולהבדיל אתכם מאחרים וכתוצאה מכך לייצר טריגר ללקוח כדי שהוא יבצע את פעולה ההתקשרות (חיוג או השארת פרטים).

אתר מכירתי

מטרת האתר הוא הגדלת הרווחים תוך הפחתת הוצאות התפעול. אתר שמטרתו לתת מענה ללקוח באותו רגע וללא צורך בהמתנה נוספת לנציג או לבעל העסק. חלק מהיתרונות הוא החשיפה לפלח לקוחות גדול יותר, הקלות ברכישה מקוונת והלוגיסטיקה. בדומה לאתר תדמיתי, גם פה יהיה מידע ופרטים על העסק, אבל האתר יעסוק בקידום מוצריו והגדלת כמות המכירות. במסגרת הקמת האתר חשוב לנו לתת מענה ישיר לגולש שיענה על כל צרכיו כך שיבצע רכישה וישלים את העסקה שאליה נכנס לאתר מלכתחילה.

רוב השיווק היום מתבצע בעיקר דרך גוגל והרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינטגרם.
כל המידע במאמרים שלפניכם.

מוזמנים להשאיר פרטים על בניית אתר שמותאם לעסק שלכם ונשמח לחזור אליכם.

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם